Pzt - Cumt: 08.00 - 18.00

Ağır yük metal depo raf sistemleri

Raf sistemleri, ürünleri depolamada sıkça kullanılan sistemlerdir. Ağır Yük Metal Depo Raf Sistemleri ise firma depolarındaki paletli ve paletsiz ağır tonajlı malzemelerin daha düzenli, verimli ve yüksek kapasitede depolanmasını sağlamak için üretilen metal raf sistemleridir. Ağır yük raf sistemleri, rack sistem olarak da adlandırılmaktadır. Depo raf sistemleri arasında sırt sırta depolama sistemleri ile dar koridor depolama sistemleri lojistik depolarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Depolarınızda yüksek irtifalı raflar kullanarak minimum alanda maksimum depolama sağlayabilirsiniz. Durak Raf ürün yelpazesinde bulunan ağır raf yük metal depolama sistemleri, uygun fiyata yüksek verim almanızı sağlayacak şekilde özel olarak üretilmektedir.

 

Depo raf sistemleri imalatı

Ayak ve traverslerden oluşan bu sistemlerin ayak boyları, depo yüksekliğine göre belirlenirken; traverslerin, cıvatalı ya da kancalı olarak tespiti, üzerine koyulacak paletlerin kilolarına göre seçilmektedir. Firmaların depolama kapasitesini artırmak için ihtiyaca yönelik üretilen ağır yük raf sistemleri, tamamen monte ve de-monte özelliklerine sahiptir. Ağır yük metal depo raf sistemi kullanarak her rafta tonajlı malzemelerinizi depolayabilirsiniz. Bu raf sisteminde profil kesitleri, taleplerinize ve taşınacak yükün ağırlığına göre belirlenmektedir. Ağır yük raf sistemlerinde ayaklar sac büküm şeklinde üretilirken; traversler kutu profil, CC profil ya da I profil şeklinde üretilmektedir. Ağır yük raf sisteminde raflar standart boyutlara sahiptir.

 

Metal depo raf sistemleri fiyatları

Uzman kadrosuyla Durak Raf’ta üretilen raf sistemleri, deponuzun boyutlarına uyacak şekilde özel olarak ölçülmekte ve imalatı size özel yapılmaktadır. Firmamız, ihtiyacınıza yönelik en uygun ağır yük metal depo raf sistemini sizler için üretmektedir. Fiyatlarımız, deponuzun genişliği ve talepleriniz doğrultusunda çeşitlilik göstermektedir. Ürünlerimiz ve fiyatlandırmaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
 

Adres:
Yüzyıl Mahallesi, Kışla Caddesi,
2131 Sk.No:9 Bağcılar / İstanbul
Müşteri Temsilcisi

Durak Raf ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

20:25:31
Görüşmeyi Başlat
Whatsapp