Pzt - Cumt: 08.00 - 18.00

Dergi Standı

Müşteri isteklerine göre imal edilen raf sistemleri içinde üretilen dergi raf sistemleri müşteri talepleri doğrultusunda tasarlanır. Dergi raf sistemleri kullanılacakları alanın şartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Depoda kullanılacak olan dergi raf sistemleri daha çok istiflemeye uygun olarak üretilirken mağazalarda kullanılacak olan dergi raf sistemleri sergileme estetiği göz önünde bulundurularak üretilmektedir. 

Dergi stand imalatı sergileme estetiği doğrultusunda yapılır. Daha çok mağaza içinde ve önlerinde kullanılan dergi standları, yerleştirilecekleri alanda dikkat çekebilecek şekilde ya da mağaza içinde minimum alandan maksimum yer tasarrufu sağlanacak şekilde tasarlanır ve üretilir. 

İstanbul bölgesinde bulunan İstanbul Raf Sistemleri sektörüne bağlı firmalar İstanbul dışı bölgelerde de hizmet verir. Türkiye’nin birçok şehrinden müşterisi olan bu firmalar arasında yapmış oldukları dayanıklı ve kaliteli raf sistemleri ile, müşteri memnuiyeti açısından hatırı sayılır ilerlemeler kaydeden dergi raf ve dergi stand imalatı yapan firmalardandır.

Mağaza içi istifleme için kullanılması planlanan dergi standlarıyla mağaza içi veya mağaza önü fark etmeksizin özel tasarım raf sistemleri yapılır. Dergi stand imalatı yapılırken alan tasarrufu ve estetik kaygıların yanında bu raf sistemlerine ayrılacak bütçeye göre materyallerinde seçicilik oluşur. Dayanıklılık en kaliteli materyallerle sağlanmaya çalışılır. 

Dergi stand imalatı ile ilgilenen ve bu oluşumda hizmet veren diğer İstanbul raf sistemleri firmalarına göre ürünlerin projelendirme aşamasından montajlama aşamasına kadar geçen süre boyunca üst düzey ilgi gösteren bu firma, hizmette sınır tanımaz. 

Raf sistemleri üretimi aşamasında alanında uzman kişilerle çalışan firmamız, ürün talebi aldığı ilk andan mağazanıza ya da iş yerinize getirilecek olan zamana kadar firma olarak taleplere karşılık üretilen dergi standları için verilen emeğin hakkı olan ücret talep edilir.

Müşteriye verilen en uygun fiyat, en ince detayına kadar dergi stand imalatı aşamalarının tamamı da değerlendirildikten sonra belirlenmektedir. Bu konuda klasik bir dergi standı ile özel tasarım dergi standları arasında fiyat farkı görülür. Tüm bunların yanında müşteri memnuniyeti de en güzel şekilde sağlanmaktadır. 

Hızlı üretilebilen ürünler olmaları ve talepleri tam karşılayabiliyor olmaları sonucunda da müşteri memnuniyetini tam karşılayabilme imkanı olan firma bu sayede değerini yükseltir. 
  

Yazımızın PDF haline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.durakraf.com/dosyalar/2022/2/dergi-standi-durak-raf-raf-imalati_3022022113820.pdf

Adres:
Yüzyıl Mahallesi, Kışla Caddesi,
2131 Sk.No:9 Bağcılar / İstanbul
Müşteri Temsilcisi

Durak Raf ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

18:23:22
Görüşmeyi Başlat
Whatsapp