Pzt - Cumt: 08.00 - 18.00
DEPOLAMA RAF SİSTEMLERİ

DEPOLAMA RAF SİSTEMLERİ

Depo alanlarına en uygun raf sistemleri, talepleriniz doğrultusunda uzman ekibimizce tasarlanır ve size özel üretilir. Depo alanlarınızdan yüksek verim almanızı sağlayan depolama raf sistemlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MAĞAZA RAF SİSTEMİ

MAĞAZA RAF SİSTEMİ

Mağaza ve marketinizde sattığınız her türlü ticari ürünü, müşterilerinize hoşça sergileyebileceğiniz raf sistemleri üretiyoruz. Mağaza dekorasyon raf sistemleri ile mağazanızın ve marketinizin iç tasarımını güzelleştirirken müşterilerinize daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz. Size özel tasarlanan ve üretilen raf sistemlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEŞHİR-SUNUM STANDLARI

TEŞHİR-SUNUM STANDLARI

Kitap, dergi, broşür ve her türlü küçük ticari ürününüzü rahatça sergileyebileceğiniz özel tasarım teşhir ve sunum standları imal ediyoruz. Size özel üretilen standlarımızda, ürünlerinizi daha kaliteli ve hoş görünecek şekilde tanıtarak müşterilerinizin beğenisine sunabilirsiniz. İletişim sayfamızı ziyaret ederek teşhir ve sunum standlarımız hakkında materyal ve fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

METAL MASA AYAKLARI

METAL MASA AYAKLARI

Ev ve çalışma alanlarınıza otantik bir dokunuş yapmanıza imkan sağlayan metal masa ayakları hem masanızın sağlamlaşması hem de estetik görünmesi için ideal unsurlardan biridir. Evde kolayca monte edebileceğiniz, dayanıklı metal gövdeye sahip masa ayaklarımız hakkında fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

METAL KİTAPLIK-VİTRİN

METAL KİTAPLIK-VİTRİN

Ev ve ofisiniz için size özel olarak tasarlanan ve üretilen metal kitaplık ve vitrinlerimiz, dayanıklı gövdeleri ve şık görünümleriyle çalışma yaşamlarınız ile yaşam alanlarınızı geliştirmenize ve güzelleştirmenize imkan sağlıyor. En kaliteli hammaddelerden ihtiyacınıza göre üretilen metal kitaplık ve vitrinlerimiz hakkında materyal ve fiyat bilgisi almak için İletişim sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

3D TASARIM MODELLEME

3D TASARIM MODELLEME

Durak Raf olarak bizler, sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel ekimiz ile özel tasarım raflar üretmekteyiz. 3D Tasarım Modelleme birimimizde ihtiyaç duyduğunuz raf sistemi, stand, kitaplık ve vitrinlerimiz en, boy, yükseklik ölçüleri ile üretim öncesi sanal ortamda 3 boyutlu olarak çizilmektedir.

Adres:
Yüzyıl Mahallesi, Kışla Caddesi,
2131 Sk.No:9 Bağcılar / İstanbul
Müşteri Temsilcisi

Durak Raf ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

22:10:14
Görüşmeyi Başlat
Whatsapp