Pzt - Cumt: 08.00 - 18.00

Hafif yük metal depo raf sistemleri

Hafif ve orta yük raf sistemleri, minimum alanda maksimum depolama imkanı sunduğundan işletmelerin depo alanlarından yüksek verim alabilmelerini sağlamak amacıyla üretilmektedir. Deponuzun ölçülerine uygun olarak üretilen bu sistemler, elle ulaşılabilecek her türlü malın istiflenmesine uygun olduğundan kullanım kolaylığı ve düzen sağlar. İhtiyaca yönelik olarak üretilen bu sistemler; sürgülü tip raf sistemi, midi rack raf sistemi, hafif yük kollu raf sistemi, hafif yük kayar raf sistemi, çok katlı hafif yük mezanin raf sistemi olarak ayrılmaktadır.

Farklı sektörlerde, değişik özelliklere sahip malzemelerin depolanmasında kullanılan hafif yük metal depo raf sistemleri giyim dükkanlarında, marketlerde, toptancılarda, otomotiv sektöründe, inşaat yapı malzemeleri ve lojistik firmaları gibi çeşitli alanlarda depolama raf sistemi olarak tercih edilmektedir.

 

Hafif depo raf sistemleri imalatı

Hafif yük metal depo raf sistemleri, orta ve küçük hacimli malzemelerin depolanmasına uygun olarak üretilen raf sistemleridir. Hafif raf sistemlerinde raf yükseklikleri ve raf derinlikleri üzerine konacak ürüne göre ayarlanmaktadır. Hafif raf sistemlerinde bir gözün taşıma kapasitesi yaklaşık 70 ile 500 kilogram arasında değişirken; bir modülün taşıma kapasitesi yaklaşık 4000 kilogramdır. Hafif raf sistemleri modüler olarak ayaklara kanca ile birleştirilen traverslerin üzerine koyulan tablalardan oluşmaktadır. Ayakların yüksekliği ile traverslerin uzunluğu, sizlerin ihtiyaç ve taleplerine göre değişmektedir. Sistemin geçmeli yapıya sahip oluşu, montaj ve de-montaj işlemini ilave ekipman kullanmadan kolaylıkla yapabilmenizi sağlamaktadır. Hafif yük raf sistemleri, stokladığınız ürünlerin yükleme ve boşaltma operasyonlarını herhangi bir istif aracı olmaksızın manüel olarak yapabileceğiniz şekilde üretilmektedir.

 

Metal depo raf sistemleri fiyatları

Uzman kadrosuyla Durak Raf’ta üretilen raf sistemleri, deponuzun boyutlarına uyacak şekilde özel olarak ölçülmekte ve imalatı size özel yapılmaktadır. Firmamız, ihtiyacınıza yönelik en uygun hafif yük metal depo raf sistemini sizler için üretmektedir. Fiyatlarımız, deponuzun genişliği ve talepleriniz doğrultusunda çeşitlilik göstermektedir. Ürünlerimiz ve fiyatlandırmaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Adres:
Yüzyıl Mahallesi, Kışla Caddesi,
2131 Sk.No:9 Bağcılar / İstanbul
Müşteri Temsilcisi

Durak Raf ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

18:44:18
Görüşmeyi Başlat
Whatsapp