Pzt - Cumt: 08.00 - 18.00

Çelik Raf Sistemleri

Dayanıklı ve uzun ömürlü depolama raf sistemleri araştırıldığında karşımıza çıkan ilk örneklerden biri çelik raf sistemleridir. Çelik raf sistemleri veya diğer adıyla portatif metal raf sistemleri DKP sacdan üretilir, paslanmaz ve statik toz boya kullanılarak gri renkte boyanır. Boya, fırınlama tekniği ile kurutulduğundan kolayca temizlenir ve uzun yıllar boyunca ilk günkü gibi görünür. Bu raf sistemleri özellikle düzen sağlaması açısından oldukça kullanışlıdır. Stok tutma veya düzenli evrak takibi yapma işlerinin olduğu çalışma alanlarında sıkça tercih edilir.

Çelik raf sistemleri, genel olarak iki ana ürün modelinde üretilir. Bu modellerden ilki “klasör depolama sistemleri” veya “arşiv raf sistemleri” olarak adlandırılan çelik raf sistemleridir. Kütüphaneler, kamu kuruluşları veya okullar gibi arşiv depolamanın büyük önem taşıdığı çalışma alanlarında mutlaka dayanıklı bir arşiv depolama sistemi bulunur. Çelik raf sistemleri hem küçük alanlarda işlevsellik açısından oldukça faydalı olduğundan hem de uzun yıllara dayanabilecek hammaddeden üretildiğinden birçok işletme tarafından sıkça tercih edilen raf sistemlerinden biridir. Çelik raf sistemleri, özellikle alan tasarrufu söz konusu olduğunda olmazsa olmazlardandır. Bir diğer çelik raf sistemi modeli ise malzeme depolamak için üretilen modeldir. Gıda, tekstil, otomotiv, sağlık, madencilik, lojistik, hangi sektörde işletme sahibi olursanız olun işletmenizde dayanıklı ve alan tasarrufu sağlayan bir raf sistemine ihtiyacınız olur. Ürün depolamak için kullanılan çelik raf sistemleri de bu ihtiyacı karşılamak için üretilir. Çelik raf sistemleri oldukça sağlam olduklarından geniş depolarda da rahatlıkla kullanılabilir.

Çelik raf sistemleri oldukça fazla avantaja sahip depolama raf sistemlerinden biridir. Bu sistemin en bilinen özelliklerinden biri kolayca temizlenebilir olmasıdır. Dahası, çelik raf modelleri çoğu kimyasal sıvıya karşı dayanıklıdır. Kolay kolay değişime uğramazlar. Her depo birbirinden farklı olduğundan deponuzun ihtiyacına göre özel olarak üretilir ve çeşitli alanlara göre özel olarak tasarlanır. Çelik raf sistemleri çeşitli hava koşullarına karşı da oldukça dayanıklıdır. Depoladığınız ürünlerin ihtiyacına göre sıcak veya soğuk ortamlarda rahatça depolama ve istifleme yapabilirsiniz. Çelik raf sistemleri farklı ebatlarda ve kalınlıkta üretildiklerinden çok amaçlıdır. İşletmeniz hangi sektörde hizmet veriyor olursa olsun dilediğiniz ürünlerin saklanmasını ve sergilenmesini sağlar. Deponuzda bulunan yedek parça gibi stok ürünlerin kolay ve hızlı bulunmasına yardımcı olur. Bu sayede işletmelerin çalışma hızını artırır. Çelik raf sistemleri farklı yük tiplerine göre özel olarak üretilir, her yük çeşidine göre raf türü bulunur. Aynı zamanda, raf aralıklarını dilediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz için kişiselleştirilebilir bir depolama alanı yaratmanızı da sağlar. Aynı yerde farklı boyutlardaki ürünleri depolamanıza imkân sağladığından küçük alanlarda maksimum verimlilik elde edersiniz. Çelik raf sistemlerinin montajı ve kurulumu basittir. Paslanmaz çelikten üretildiklerinden oldukça dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz. Bu raf sistemlerinin yedek parça teminatı da kolaydır. Bu avantajları sebebiyle işletme sahipleri tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilen çelik raf sistemleri, dilediğiniz ürünü istediğiniz gibi depolamanızı sağlar.

Durak Raf, 21 yıllık tecrübesi ve bünyesinde çalışan uzman ekipleriyle depolama ihtiyacınızı gidermek için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar! Firmamızın ürettiği çelik raf sistemleri birinci kalite hammadde kullanılarak üretildiğinden oldukça dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca rahatça kullanabilirsiniz. Ürettiğimiz raf sistemleri tamamen deponuzun ihtiyacına uygun olarak üretilir, böylece minimum depolama alanında maksimum alan tasarrufu sağlamanızı sağlar. İletişim sayfamızı ziyaret ederek bizimle iletişimle geçebilir, ürünlerimiz ve fiyatlandırma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Çelik Raf Sistemleri Kullanım Alanları

Adres:
Yüzyıl Mahallesi, Kışla Caddesi,
2131 Sk.No:9 Bağcılar / İstanbul
Müşteri Temsilcisi

Durak Raf ile iletişime geçtiğiniz için teşekkürler! Size nasıl yardımcı olabiliriz?

18:05:13
Görüşmeyi Başlat
Whatsapp